BC Yazılım, blockchain alanında uzman ve deneyimli ekibiyle NFT token üretimi ve çıkarılması konusunda size destek oluyor.

NFT’ler, blockchain teknolojisinin en popüler kullanım örneklerinden biri haline geldi. Özellikle sanatçılar ve yaratıcılar için ek bir gelir kaynağı olarak ilgi görüyor.

Ethereum, Polygon ya da Avalanche gibi herhangi bir ağda NFT token çıkarmak mümkün.

Yaklaşık 2015’ten beri bu işin içindeyiz. Blockchain sektöründe sadece yazılım bilmek yeterli değil maalesef. Akıllı sözleşme okuyup analiz edebilme, popüler blok zincir ağlarının konsensüs ve altlarında yatan mekanizmaları bilmeden bu alanda bir şey yapmak çok kolay değil. Ekibimiz bu konuda çok deneyimli ve kendimize güveniyoruz.

NFT Token Çıkarma Süreci

Türkiye piyasasındaki en büyük NFT token geliştirme şirketi olan BC Yazılım, kullanıcıları NFT token geliştirme hizmetleri ile buluşturuyor ve yaratıcılıklarını sergilemek isteyen meraklıların yaygınlaşmasına katkıda bulunuyor. NFT token çıkarırken bu süreçte sizi her aşamada bilgilendiriyor ve gerekli yönlendirmeleri yapıyoruz. Solidity gibi programlama dillerinde uzman ekiplerimiz akıllı sözleşmeleri her aşamada kontrol ediyor ve güvenlik testlerinden geçiriyor.

Kendi NFT Tokeninizi Oluşturun

NFT Token Çıkarma Hizmetimize Neler Dahil?

NFT Token Çıkarma

Birlikte karar vereceğimiz herhangi bir blok zincir üzerinde NFT token çıkarma sürecini başlatıyoruz. Bu ağlar arasında Ethereum, Avalanche, Polygon, Solana, Tron ve diğerleri var. Karar aşamasında çıkarılacak tokenin kullanım amacı ve hedef kitlesine göre blok zincir seçimi önem arz etmektedir. Örneğin Ethereum işlem ücretlerinin yüksek ancak güvenliğin de fazla olduğu en güvenilir ağlardan biridir. Ethereum üzerinde NFT token çıkarmak diğerlerine göre biraz daha maliyetli olabilir.

NFT Tokenin Ayarları

NFT token çıkarırken en önemli adımlardan bir tanesi de çıkarılacak tokenin ayarlarına karar verilmesi. Örneğin tokenin adı ne olacak, İngilizce mi olacak Türkçe mi? Tokenin sembolü ne olacak? Ondalık birimi ne olacak? Akıllı sözleşmesinde ne gibi kurallar olacak? Tokenin arzı ne kadar olacak? Yakma adresi bulunacak mı? Bu ve benzeri sorulara zaten bu işi uzun süredir yapmakta olan ekibimizle birlikte karar veriyoruz ve sizi yönlendiriyoruz.

NFT Tokenin Akıllı Sözleşmesi

Belki de en önemli kısımlardan biri bu. NFT token çıkarmak normalde çok da zor olmayan bir süreç. Asıl önemli olan NFT tokenin arkasında akıllı sözleşmeyi düzgün oluşturmak. Ekibimiz Solidity alanında oldukça deneyimli. Akıllı sözleşmenin güvenliğini sağlamaka için yapılması gerekenleri biliyoruz. Örneğin sözleşme içinde external call dediğimiz dış bileşenlere çağrılar olacak mı? Bu sözleşmeyi oluştururken verilen bir diğer önemli kararlardan biri zira externall call yapan sözleşmelerin güvenliği daha düşük olur ve ekstra önlemler alınması gerekir.

NFT Token Bakım & Destek

Elbette NFT tokeni çıkardıktan sonra sizi kendi başınıza bırakmıyoruz. Sonrasında 3 aylık bir ücretsiz bakım ve destek veriyoruz. Bu ücretsiz destek süreci bittikten sonra oluşturacağımız SLA ile size en uygun desteği veriyoruz. NFT token çıkardıktan sonra her şey bitmiyor. Belirli aralıklarla güncellemeler ve güvenlik ve bakımının yapılması gerekiyor. Bu noktada size yardımcı oluyoruz.

Hangi Sektörler İçin NFT Token Çıkarabilirim?

NFT pek çok sektöre girmeyi başardı. Sanattan tutun müziğe, dijital koleksiyonlardan oyuna, spordan metaverse’e kadar pek çok alanda NFT token çıkarmak mümkün.

Hangi Blok Zincirlerde NFT Token Çıkarabilirim?

BC Yazılım pek çok blok zinciri destekliyor. Ekibimiz özellikle Ethereum, Avalanche, Solana, Tron, Polygon ve Fantom gibi ağlarda deneyimli. Bu ağlarda istediğiniz özelliklerde NFT token çıkarabiliyoruz.

BNB Chain

Binance Smart Chain adını yakın zamanda BNB Chain olarak değiştirdi. Ekibimiz BSC ağında özellikle uzmanlaşmış durumda. Bu ağ üzerinde dilediğiniz özelliklerde NFT token çıkarabiliyoruz.

Ethereum

Ethereum'dan sanırım bahsetmeye gerek yok. NFT'nin ilk çıkış noktası Ethereum üzerinde oldu ve şu an Bored Ape Yacht ve benzeri popüler NFT koleksiyonların çoğu bu ağ üzerinde.

Tron

Uzman ekibimiz Tron ağı üzerinde NFT çıkarma sürecine de hakim. Eğer ağ seçiminiz Tron'dan yanaysa bu noktada da size yardımcı olabiliyoruz. Yukarıda belirttiğimiz gibi önemli olan hangi ağın kullanılacağına karar vermek.

Polkadot

Polkadot NFT'lerle ilgili son zamanlarda ciddi aşamalar kaydeden büyük blok zincirlerden biri. Ekibimiz Polkadot üzerinde de NFT token çıkardı pek çok kez. Bu ağ özelinde de size destek olabiliyoruz.

Avalanche

Avalanche da NFT ekosistemine hızlı giriş yapan projelerden. Hatta meşhur ApeCoin'in Ethereum'dan Avalanche'a taşınması bile bir ara gündemdeydi. Avalanche subnet yapısını kullanıyor. Bu ağ üzerinde hızlıca NFT token çıkarabiliyoruz.

Solana

"Ethereum Killer" olarak bilinen Solana son zamanlarda üzerinde pek çok NFT token çıkardığımız bir diğer ağ. Bu blok zincir üzerinde de ekibimiz oldukça deneyim kazandı. Size Solana ağında NFT token çıkarma noktasında yardımcı olabiliriz.

Polygon

Polygon ya da diğer adıyla Matic işlem hacmi olarak büyük NFT ekosistemine sahip. Verilere göre Ethereum, Avalanche gibi blok zincirlerden sonra en fazla işlem hacminin olduğu zincir. Bir diğer özelliği ise işlem ücretlerinin düşük olması.

Cardano

Cardano son zamanlarda hem akıllı sözleşmeleri hem de NFT'leri zincirinde aktifleştirdi. Şu an DeFi pazarına da farklı DEX'lerle giriş yapmış olan Cardano üzerinde NFT token çıkarabilirsiniz. Hızlı büyüyen bu en eski zincir üzerinde de proje geliştirebilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimize de Göz Atın!

Yorumunuz Varsa Paylaşın