BC Yazılım, her türlü dijital varlık için NFT pazar yeri geliştirme, kurulum ve destek hizmetleri sağlayan blockchain teknoloji şirketidir. Ethereum, BSC, Polygon, Cardano, Solana, Avalanche, XinFin vb. dahil olmak üzere farklı blok zinciri ağlarında zengin özelliklere sahip bir NFT pazar yeri kurmanıza yardımcı oluyoruz. Taleplerinizi dinliyor ve size özel çözümler sunuyoruz. NFT pazar yeri ürünümü görmek için demo talebinde bulunabilir veya fiyat teklifi alabilirsiniz.

NFT Pazar Yeri Geliştirme, Kurulum ve Destek

2021’den bu yana NFT’lere olan ilginin artması ve farklı standartlardaki blok zinciri teknolojilerinin ortaya çıkışı, NFT pazarını kısa sürede daha yüksek seviyelere taşıdı. NFT pazarı bugün milyar dolarları aşmış durumda. Ethereum’dan Polygon’a, Fantom’dan Avalanche’a pek çok farklı zincirde NFT mint edip bunları satışa sunabiliyorsunuz.

NFT’lerin yaygınlaşmasıyla OpenSea ve LooksRare gibi oldukça popüler NFT pazar yerleri de ortaya çıktı. Türkiye’de NFT pazar yeri halen olması gerektiği seviyelerde değil. Pek çok girişimci NFT pazarı kurmak ve NFT satışı yapmak istiyor. Biz BC Yazılım olarak burada devreye giriyor ve size tam teşekküllü OpenSea benzeri NFT platformları sunuyoruz. Sadece bu platformları sunmakla kalmıyor, kurulumunu ve sonrasında desteğini de veriyoruz.

Sektördeki trend belirleyici olan BC Yazılım, blockchain dünyasında işinizi hızlandıracak tüm trend özellikleri ve işlevleri ile sadece Türkiye’deki kullanıcılar için değil, global ölçekte NFT satışı yapabileceğiniz NFT pazar yeri platformu sunuyoruz.

Çeşitli blok zinciri ağlarında uzmanlaşmış uzmanlarımız ve en son teknolojilerdeki yetkinliğimizle, tercih ettiğiniz blok zinciri ekosisteminde NFT pazarınızı dünyaya açabilirsiniz. Ekibimiz, sanattan videolara ve hatta metaverse NFT’leri ile NFT pazarınızı birinci sınıf bir çözümle sunuyoruz. Böylece kendi NFT pazar yerinizi hayata geçirerek dijital dünyada iş alanınızı genişletmenize yardımcı oluyoruz.

Türkiye'nin İlk ve Tek NFT Pazar Yeri Geliştirme Şirketi​

Coinmarketcap verilerine göre NFT piyasasının değeri 200 milyar doları aşmış durumda. Genel olarak piyasaların düşüşte olduğu Haziran 2022’de bile günlük NFT satış hacmi 200 milyon doları geçiyor ve günde 20 binden fazla NFT satışı gerçekleşiyor.

Türkiye de hem kripto hem de NFT piyasasına oldukça ilgili ülkeler arasında başı çekiyor. Hatta yakın zamanda yapılan bir araştırmaya göre internet üzerinde en fazla sanal arsa satışının yapıldığı ülkelerden biri Türkiye.

NFT’lerin bu kadar popüler olduğu bir ortam ve zamanda NFT pazar yeri açarak işinizi büyütebilirsiniz. BC Yazılım bu noktada size baştan sona kadar destek oluyor.

Mevcutta satışa sunduğumuz OpenSea benzeri NFT pazar yerimizi test edebilir, inceleyebilir ve ona göre karar verebilirsiniz. Bu yazılım üzerine ek geliştirme taleplerinizi de yerine getiriyoruz.

NFT Pazar Yeri Hizmetimizde Neler Var?

NFT Pazar Yeri Websitesi Yapımı

Türkiye’de özellikle blokzincir alanında çok fazla yazılım yapan şirket yok maalesef. Biz 2015’ten beri bu piyasadayız. Sektördeki lider NFT pazar yeri geliştirme şirketi olarak, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılara keyifli bir NFT ticaret deneyimi sağlayan NFT pazar yerleri yaratıyoruz. Tüm blok zinciri platformları, akıllı sözleşmeler ve IPFS protokolleri hakkında derinlemesine bilgi sahibi ekibimizle, çeşitli endüstrilerde interaktif NFT pazar yeri çözümleri sunuyoruz.

NFT Pazar Yeri Mobil Uygulama Geliştirme

Özelleştirilmiş NFT pazar yeri geliştirme çözümlerimiz, en yaygın blok zinciri platformları ile entegre çalışmakta. Size tüm mobil cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışan iş odaklı, güvenli ve interaktif mobil NFT uygulamalar sunuyoruz. Uygulamalarımız platform bağımsız olduğu için hem iOS hem de Android ile uyumludur.

NFT Akıllı Sözleşme Güvenlik Testleri

Blok zincir demek akıllı sözleşme demek. Akıllı sözleşmeler olmadan NFT pazar yeri kuramazsınız. Solidity gibi dillerde uzmanlaşmış akıllı sözleşme geliştiricilerimiz, NFT pazar yerlerinizin uyumluluğunu ve güvenliğini doğrulayan kapsamlı NFT akıllı sözleşme denetim hizmetleri de sunuyor. Tüm akıllı sözleşme fonksiyonlarınızı dikkatlice denetleyip size detaylı rapor sunuyor ve bu açıkları kapatmanın yollarını gösteriyoruz. Unutmayın akıllı sözleşmelerinizdeki en ufak bir hata size ciddi maddi kayıplar getirebilir. Bunun önüne geçmek için uzman ekibimizle size destek oluyoruz.

NFT Pazar Yeri Bakım & Destek

Ürünümüzü  satın aldıktan sonraki ilk 3 aylık sürede ücretsiz bakım ve destek hizmeti sunuyoruz. Sonrasında ise sizinle yapacağımız bakım ve destek anlaşması kapsamında destek veriyoruz. NFT platformunuzun versiyonunu hep güncel tutuyor ve düzenli olarak hata gideriyoruz. Uzman ekibimiz müşterilerinizden gelen taleplere göre sitenizi güncelliyor ve monitör ediyor.

NFT Pazar Yeri Geliştirme Çözümleri

BC Yazılım, NFT adı verilen dijital koleksiyonların etkin bir şekilde satın alınmasını, satılmasını ve tekliflere açılmasını sağlayan kendi NFT pazarınızı oluşturmak için birinci sınıf NFT pazar yeri geliştirme çözümleri ve hizmetleri sunan Türkiye’deki en iyi NFT pazar yeri geliştirme şirketidir.

Oyun Sektörü İçin NFT Pazar Yeri Geliştirme

NFT’lerin uyarlanabildiği pek çok sektör var. Oyun sektörü de bunlardan biri. Özellikle son yıllarda Axie Infinity, Decentraland ve Sandbox gibi projeler oldukça ilgi gördü. Sosyal medya trendlerini takip ediyorsanız, NFT oyunlarının çok revaçta olduğunu da muhtemelen biliyorsunuzdur.

Oyunlarda kullanılan aksesuarlar, envanterler, karakterler, kostümler, silahlar ve seviyeler için NFT’ler yaygın bir şekilde kullanılıyor.

Size sunduğumuz NFT pazar yerini oyun sektörü özelinde özelleştirebilirsiniz.

Müzik Sektörü İçin NFT Pazar Yeri Geliştirme

NFT’lerin uyarlanabildiği bir diğer sektör de müzik sektörü.

NFT, bir blok zincirinde depolanan bir tür dijital varlıktır. NFT’ler benzersizdir ve kopyalanamaz, bu da onları sanat eseri, video ve müzik depolamak için ideal hale getirir. Bir sanatçı, çalışmalarının bir NFT’sini oluşturduğunda, onu belirli bir fiyata satacak şekilde ayarlayabilir. Bu NFT’yi satın alan kişi onun sonsuza kadar sahibi olabilir ya da bir başkasına devredebilir.

Size sunduğumuz NFT pazar yerini müzik sektörü özelinde özelleştirebilirsiniz.

Dijital Koleksiyon Sektörü İçin NFT Pazar Yeri Geliştirme

NFT’lerin ilk çıkış noktası dijital koleksiyonlarla oldu. Örneğin CryptoPunks ilk NFT koleksiyonlarındandır. Sonra onu Bored Ape Yacht gibi popüler koleksiyonlar takip etti. Bu tür dijital koleksiyonların en büyük özelliği “az bulunur” olmaları. Bir varlık ne kadar nadirse o kadar değerlidir ilkesince, dijital koleksiyonlarda da “nadiriyet” ve “benzersizlik” çok önemlidir.

Size sunduğumuz NFT pazar yerini dijital koleksiyonların satışı için kullanabilirsiniz.

NFT Pazar Yeri Ürünümüzün Özellikleri

Vitrin

Vitrin aslında NFT pazar yerimizin ana sayfasıdır. Vitrinde öne çıkan koleksiyonların ön izlemesini, sahibini, fiyat geçmişini ve floor fiyatını gösterebilirsiniz.

Filtreler

Filtreler NFT pazar yeri ürünümüzün olmazsa olmazlarından biridir. Kullanıcılar bu filtreler sayesinde diledikleri gibi NFT’leri filtreleyebilir ve görüntüleyebilirler.

Arama

Sitemizin arama fonksiyonu sayesinde kullanıcılar aradıkları NFT’leri kolay ve hızlı bir şekilde bulabilirler. Kullanıcılar kategori bazlı da arama yapabilirler.

Liste Oluşturma

Kullanıcılar liste oluşturma özelliği sayesinde diledikleri kadar liste oluşturabilirler. Listeler oluşturulurken NFT adı, açıklaması, etiketleri, fiyat bilgileri ve mint edileceği blok zincir bilgileri girilmelidir.

Satın Alma / Teklif Verme

Kullanıcılar platformda listelenen NFT’ler için teklif verebilirler. Bu özellik sayesinde satıcılar teklif için bir sona erme süresi belirleyebilirler. Alıcılar da teklifin son durumunu görebilirler.

Cüzdan

NFT pazar yeri ürünümüzün en önemli ve ana fonksiyonu kullanıcıların NFT’leri saklayabilmesi, alabilmesi ve başka cüzdanlara transfer edebilmesidir. Bu özellik sayesinde kullanıcılar cüzdanlarını platform ile bağlayabilirler.

Sadece proje teslim etmiyoruz. Başarınız için çalışıyoruz.

NFT Pazar Yeri Yazılımı

NFT pazar yeri yazılımımız, tonlarca kullanıcıyı platforma çekerek küresel pazarda gayet iyi performans gösteren zengin özelliklere sahip bir NFT ticaret platformudur. NFT pazar yeri yazılımı, sanat, oyun içi öğeler, müzik, spor ve daha fazlası gibi çeşitli alanlardan NFT’leri saklamaya ve satmaya olanak sağlar. Platform, pazar yeri işleviyle bile müşterilerimizin iş gereksinimlerine göre özelleştirilebilir. Yönetim ekranı sayesinde pazar yeriyle ilgili tüm özellikler kolaylıkla ayarlanabilir.

NFT pazar yeri yazılımı, zincirler arası işlemler (cross chain), vitrin, dijital cüzdan, ödeme sistemleri (payment gateways) ve çok daha fazlası gibi heyecan verici özelliklerle donatılmıştır. BC Yazılım olarak, girişimcilerin, dijital içerik oluşturucuların NFT pazarına girmesine ve yeni gelir kapıları ortaya çıkarmasına yardımcı olmak için uçtan uca NFT pazar yeri geliştirme çözümleri sunuyoruz.

NFT Pazar Yeri Yazılımımızın Faydaları

Her ne kadar NFT pazar yeri yazılımımızı bir sunucu üzerinde çalıştıracak olsanız da, platformdaki NFT’ler blok zincirlerde mint edildiği için ademi merkeziyetçi yapı korunur.

NFT pazar yerinde yapılacak tüm alış verişlerden alınacak komisyon miktarını siz belirleyebilir ve dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

NFT platformumuzda kullanılan akıllı sözleşmeler olabildiğince sade tutulmuştur. Bu da kompleks yapının önüne geçmeye ve güvenlik risklerini azaltmaya yardımcı olmuştur.

Platformumuzun en büyük özelliklerinden biri cross chain (zincirler arası) olmasıdır. Yani Ethereum, Avalanche, Polygon, Fantom ve diğer zincirler üzerinde mint yapmaya olanak sağlar.

Blok zincir teknolojisinin getirdiği en büyük yeniliklerden biri de katılımcıların plartformlar ve projeler üzerinde söz hakkı olmasıdır. NFT platformumuzda da kullanıcılar yapılacak güncellemelerle ilgili oy kullanıp karar verebilirler.

NFT pazar yeri platformumuzda dilediğiniz para birimini seçip kullanabilirsiniz. Bunlar arasında elbette kendi para birimimiz olan Türk Lirası da var.

Platformu mümkün olduğunca kullanıcı dostu tasarladık. Gereksiz fonksiyonları temizleyip sadece gerçekten işe yarayan fonksiyonları tuttuk.

Platformumuzun bir diğer özelliği ise arka planda kullandığı teknolojilerdir. Yazılımcılarımız en son ve güncel teknolojileri kullandılar. Bu yüzden platformun performansı da oldukça iyi.

NFT Pazar Yeri Yazılımımızın Kullanım Alanları

Sanat

Sanat eserlerini sergilemek ve satmak için NFT pazar yeri kullanabilirsiniz.

Müzik

Her türlü müzik ve ses dosyasını sergilemek ve satmak için NFT pazar yeri kullanabilirsiniz.

Oyun

NFT pazar yeri yazılımımızı kullanarak oyun NFT'leri için bir ticaret platformu oluşturabilirsiniz.

Koleksiyonlar

NFT'ler dijital koleksiyonlarla başladı ilk. Platformumuzu kullanarak dijital koleksiyon satışları yapabilirsiniz.

Fotoğrafçılık

Fotoğrafçılık tutkunlarına özel bir NFT platformu oluşturabilir ve fotoğrafçılık sektörünün NFT pazarına girebilirsiniz.

Metaverse

Metaverse son yılların en popüler konsepti. Metaverse odaklı bir NFT pazar yeri açabilir ve metaverse alanında satışlar yapabilirsiniz.

Alan adları

NFT'lerin bir diğer kullanım alanı da alan adları. Özellikle Ethereum üzerinde ENS (Ethereum Name Service) olarak bilinen alan adlarının satışı için bir platform kurabilirsiniz.

Spor

NFT'nin dahil olduğu bir diğer sektör ise spor. Son yıllarda özellikle NBA, NFL oyuncuları bu sektöre girdi. Spor konseptli bir NFT pazar yeri açabilirsiniz.

Özelleştirilebilir NFT Platformu

OpenSea Benzeri NFT Platformu

Mevcut yazılımımız bir NFT platformunda olması gereken tüm özelliklere sahip. OpenSea benzeri bir site oluşturmak için size destek olabiliriz.

Rarible Benzeri NFT Platformu

Rarible benzeri bir NFT platformu için mevcut yazılımımız değiştirebilir ya da sıfırdan yazabiliriz.

Decentraland Benzeri NFT Platformu

Decentraland benzeri bir NFT platformu için de yine aynı şey geçerli. Dilerseniz mevcut yazılımı kullanabilir, dilerseniz Decentraland pazar yeri benzeri bir site oluşturabiliriz.

LooksRare Benzeri NFT Platformu

LooksRare OpenSea'ye rakip olarak çıktı. Temelde platformun özelliklerl yine aynı. Ancak birebir LooksRare tarzı bir site için de destek olabiliriz.

En Popüler Blok Zincirlerle Uyumlu

BNB Chain

Blockchain alanında deneyimli yazılım ekibimiz en popüler blok zincir ağlarını NFT pazar yerine kolaylıkla entegre edebiliyor. BNB Chain bu ağlardan sadece biri.

Ethereum

NFT mint etmek için en yaygın kullanılan blok zincirlerine başında elbette Ethereum gelir. Yazılım ekibimiz Ethereum ve Solidity konusunda uzmandır.

Tron

Tron özellikle işlem ücretlerinin düşük, transferlerin hızlı olduğu bir blok zincir olarak öne çıkıyor. Alanında uzman ekibimiz NFT platformumuzu Tron ağı ile de entegre edebiliyor.

Polkadot

Ethereum eski kurucu ortaklarından Gavin Wood'un kurduğu Polkadot NFT ekosistemi için önemli bir yer tutuyor. Yine deneyimli ekibimiz sayesinde Polkadot ağı ile de entegre çalışabiliyoruz.

Avalanche

Gurur duyduğumuz, alnımızın akı Avalanche projesi. Emin Gün Sirer'in ekibiyle oluşturduğu Avalanche ağı da NFT konusunda epey yol katetti. NFT platformumuz Avalanche ile de uyumlu.

Solana

Solana her ne kadar adını sık yaşadığı kesintilerle söz ettirse de, büyük bir NFT ekosistemine ev sahipliği yaptığı da bir gerçek. NFT pazar yeri yazılımımız Solana ile de entegre.

Polygon

Bir diğer işlem ve mint ücretlerinin ucuz olduğu ağ Polygon. Pek çok kullanıcı Ethereum'daki yüksek gaz ücretlerinden kaçıp Polygon'a gidiyor. NFT yazılımımız Polygon ağı ile de konuşuyor.

Cardano

Cardano son zamanlarda DeFi ve NFT alanına girmeye başladı. Yakın zamanda akıllı sözleşme özelliğini de ağında başlatan Cardano bilinen en eski zincirlerden biri. NFT yazılımımız Cardano ağıyla da uyumlu.

NFT Yazılımımızda Kullandığımız Teknolojiler

NFT Yazılımı İçin Neden Bizi Seçmelisiniz?

Çünkü övünmek gibi olmasın ama blok zincir piyasasındaki en eski ve deneyimli ekip biziz. 2015 yılından beri bu işin içindeyiz. NFT platformu kurabilmek için sadece normal yazılım bilgisi maalesef yeterli değil. Blok zincir ağlarını, konsensüs mekanizmalarını, akıllı sözleşme yapılarını da çok iyi bilmeniz gerekiyor. Ekibimiz sadece NFT işi yapmıyor. Dijital cüzdan, kripto para borsası gibi konularda da uzmanlığımız var. Dolayısıyla resme bütün olarak bakabiliyoruz. Bu sebeplerden ötürü bizi seçmeniz gerektiğini düşünüyoruz. Bunun haricinde aşağıdaki istatistiklere ve öne çıkan özelliklerimize de bir göz atın lütfen. Ha bu arada NFT token de çıkarıyoruz. İlgili sayfaya bir göz atabilirsiniz.

Aradığınız Şey Bizde

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sık Sorulan Sorular

NFT adı verilen benzersiz ve takas edilemeyen tokenlerin alım ve satımın yapıldığı ticaret platformunun hazırlanması, geliştirilmesi ve kurulması demek.

Çünkü bu alanda çok ciddi bir know-how’ımız var. 2015 yılından beri blok zincir piyasası içindeyiz. Sadece yazılım bilmek yetmiyor, akıllı sözleşme ve blok zincir yapılarına da hakim olmak gerekiyor. Bizde bütün bunlar var.

NFT’lerin alım ve satımının yapıldığı online platforma NFT pazar yeri yazılımı deniyor.

Diğer Hizmetlerimize de Göz Atın!

Yorumunuz Varsa Paylaşın