BSC Ağında Kripto Para Oluşturma Maliyeti

BSC token oluşturma hizmetimiz ile Binance Smart Chain ya da yeni adıyla BNB Chain ağı üzerinde kendi BEP20 tokeninizi oluşturabilir ve kendi kripto paranızı çıkarabilirsiniz. Aşağıdaki alanları doldurarak BSC üzerinde token çıkarma maliyetini hesaplayabilirsiniz.
Emin değilseniz boş bırakın, birlikte karar verelim.
Tokeninizin arzı ne kadar olacak?

Gelişmiş Ayarlar

Aşağıdaki ayarlar biraz ileri seviye bilgi gerektirebilir. Emin olmadığınız yerleri boş bırakın, sonra birlikte dolduralım.

Fiyatlama seçilen özelliğe göre değişkenlik gösterir. Örneğin tokeninizin yakılabilir olmasını istiyorsanız, bu alanı seçmelisiniz. Paket fiyatı ona göre değişecektir.

Tokenin sahibinin adresini girebilirsiniz. Bu kısımdan emin değilseniz, boş bırakın birlikte dolduralım.
Arzı azaltmak için token yakımı gerçekleştirebilirsiniz.
Token yakmanın tersidir. Mint ederek daha fazla token oluşturabilir ve arzı arttırabilirsiniz.
Bu özelliği seçerseniz tokeninizi istediğiniz zaman operasyonel olarak durdurabilirsiniz. Örneğin çok ciddi bir güvenlik açığı tespit ettiniz ve durdurma ihtiyacınız doğdu. O zaman bu özelliği kullanabilirsiniz.
Bu özelliği etkinleştirirseniz dilediğiniz cüzdan adreslerini kara listeye ekleyebilir ve tokeninizle herhangi bir işlem yapmalarını önleyebilirsiniz.
Yapılan her işlemde belirli bir ücret alınır ve token yakılarak arz azaltılır.
Yapılan her işlemde belirli bir ücret alınır ve token yakılarak arz azaltılır. Oranlar deflasyonist seçeneğinden farklıdır.

Sipariş Özeti

Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğruluğunu kontrol edin.

Lütfen paketi satın aldıktan sonra sipariş numarasını yukarıdaki kutucuğa yazın ve formu gönderin. Form ve ödeme bize ulaştıktan sonra en geç 4 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz.

Yorumunuz Varsa Paylaşın