Öncelikle bilmeyenler için airdrop’un kripto piyasasında ne anlam ifade ettiğine bakalım.

Airdrop, yeni bir kripto paranın ya da tokenin farkındalığını artırmak için belirli kurallara göre seçilen dijital cüzdanlara token göndermeyi kapsayan bir pazarlama stratejisidir.

Küçük miktarlarda yeni tokenler, ilgili blok zinciri topluluğunun aktif üyelerinin cüzdanlarına ücretsiz olarak veya tokeni çıkaran platformun örneğin Twitter’daki bir gönderisini retweetlemek gibi küçük bir hizmet karşılığında gönderilir.

Dikkat ettiyseniz airdrop ararken dikkat etmeniz gereken şey; incelediğiniz projenin, blok zincirin ya da protokolün herhangi bir tokeninin olmamasıdır.

Projenin herhangi bir tokeni yoksa ileride token çıkarabileceği ve bunu airdrop ile dağıtabileceği ihtimali var.

Dolayısıyla aşağıdaki listede TVL yani toplam kilitli değeri en yüksekten en düşüğe doğru tokeni olmayan protokolleri görebilirsiniz. Bu protokollerin yakın zamanda airdrop başlatması muhtemeldir. Özellikle TVL’si yüksek olanların. Airdrop nasıl bulunur sorusunun da aslında cevabı budur: tokensiz ve TVL’si yüksek projeleri yakından takip ederek airdrop bulabilirsiniz.

Airdrop Haberci

Airdrop Haberci hizmetimizi satın alarak airdrop yapması muhtemel projeleri yakından takip edebilirsiniz. Haberci uygulamamız her gün size özet şeklinde bir bilgilendirme maili gönderir. Mailin içeriğinde yakın zamanda listelenen ve potansiyeli olan proje bilgileri yer alır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Airdrop Yapması Muhtemel Tokensiz Protokoller

Sıra Protokol Zincir Kategori TVL
Sıra Protokol Zincir Kategori TVL

Yorumunuz Varsa Paylaşın